Загальні новини
Гриби як люди: є молоді і гнилі, а є старі і здорові PDF  | Друк |
Новини - Загальні новини

Жителі карпатських сіл уже чекають – не дочекаються осінніх біляків.

А карпатський ліс вже майже осінній. Якщо вдень припікає сонечко, то зранку і ввечері треба вдягатись тепліше. Минулої неділі погода взагалі зіпсувалася. Зранку небо затягнулось сірими хмарами, час від часу зривався колючий вітер. "Холодно сьогодні, — зітхає бабця Марія. — Вже на осінь йде. Цілий рік того літа чекаєш, а воно так швидко минає". "Та до осені ще цілий місяць. Ще буде спека!" — намагаюсь підбадьорити стареньку.

«Іллі вже було, — ніби не чує мене бабця Марія зі села Ялинкуватого (а може, і не чує, бо вже немолода, 76 літ має). — У нас кажуть, святого Іллі — це перше осіннє свято».

Детальніше...
 
Великодні знижки на курорті Захар Беркут PDF  | Друк |
Новини - Загальні новини

До Великодніх свят гірськолижний курорт Захар Беркут надає знижки на відпочинок в Карпатах до 15%. Знижку можна отримати до 30 квітня 2016 року при бронюванні проживання в готелі та повній оплаті. Знижка 15% надається на весняний та осінній період. На літній період знижка становить 5%.

Примітка: знижка не надається на такі дні: 30.04-09.05, 25.06-03.07, 24-28.08.

Бронювання можна зробити по тел. (067) 353-14-15.

Детальніше...
 
Відбулась наукова конференція Пам’ятки Тустані PDF  | Друк |
Новини - Загальні новини

Тустань7-8 квітня 2016 року відбулась III Міжнародна наукова конференція "Пам’ятки Тустані в контексті освоєння Карпат у доісторичну добу та в середньовіччі; проблеми їх збереження та використання".

Учасники конференції на двох секціях обговорили різні теми про історію та краєзнавство, етнологію, археологію, скелі та печери в давнину, туризм, віртуальну спадщину для досліджень та інше. В конференції взяли участь 110 учасників як з України, так і з Польщі, Болгарії та Росії. Також учасники при круглих столах обговорювали та дискутували щодо організації інформаційної системи щодо управління історичною спадщиною, новин та стандартів інформаційних технологій у сфері культурної спадщини.

Детальніше...
 
Тростян 2016 - сезон відкрито PDF  | Друк |
Новини - Загальні новини

Нарешті на горі Тростян випало багато снігу. Тому можна вважати, що лижний сезон 2016 року в місті Славське почався. Слід відзначити, що снігу багато саме на горі Тростян. Сніговий покрив в деяких місця сягає 10 см. При цьому практично на вихідних тут безлюдно, так як ще не всі знають, що є сніг в Славську. Прикладом є фото центрального бугеля нижче, яке зроблене у суботу 6-го лютого 2016 року.

Детальніше...
 
Приховані камери в Сколівських Бескидах PDF  | Друк |
Новини - Загальні новини

У фототеці працівників Національного природного парку "Сколівські Бескиди" зберігаються тисячі оригінальних світлин з життя дикого світу. Їх не запозичили у пошуковій системі Gооglе, а зробили самі. Точніше, цю роботу замість людей виконали приховані камери, так звані фотопастки, які прилаштовано у потаємних місцях заповідника, переважно на стовбурах дерев. Особливість техніки у тому, що вона спрацьовує на рух: пробіжать олень, кабан, лисиця, вовк чи рись, прошмигне миша — І з об'єктива "вилітає пташка"...

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 5
Рейтинг туристических сайтов Украины. Відображено число відвідувачів сьогодні, середнє число відвідувачів за добу, оцінка сайту Сколе - Карпати.інфо