Літній вечір у Скольому PDF  | Друк |
Статті - Про сколівщину

Місто Сколе є чудовим місцем для відпочинку в Карпатах. Особливо чудово тут літом. Адже літня пора – це початок збирання грибів та ягід у карпатських лісах, які оточують місто. Чорниці вже є стиглими на початку липня на відкритих полянах і збирати ці ягоди можна ще до листопада на вершинах гір.

Особливо чарівними в Скольому є вечори. Після жаркого дня вечірнє повітря наповнюється приємними запахами, які охоплюють усе місто. З настанням сутінків у Скольому можна спостерігати чудові картини нічного міста. Особливо красивими є околиці поблизу мосту через річку Опір. Адже тут біля річки є дорога з освітленням, яке одночасно освітлює саму гірську річку. Це рай для романтиків.

Біля мосту через річку Опір.

 

Річка Опір.

Цікавим в сутінках є і центр міста. Приємно пройтись асфальтованими затишними вулицями по Скольому. Практично з кожної вулиці можна спостерігати вечірні пейзажі гір, які височіють над містом.

Вул. Стрийська

 

Вулиця Стрийська


На кінець, хочеться процитувати вірш, який написав Олександр Олесь:

«Літній вечір...Гори в млі,
В золоті вершини...
А під ними ллється десь
Пісня України.

Гасне вечір... Сон обняв
Гори і долини...
А між горами літа
Пісня України.

Ніч давно... Заснуло все...
Тільки море плине,
Та щебече понад ним
Пісня України.»

 

Подібні матеріали

Рейтинг туристических сайтов Украины. Відображено число відвідувачів сьогодні, середнє число відвідувачів за добу, оцінка сайту Сколе - Карпати.інфо