Лісапетний батальйон у Сколе PDF  | Печать |
Новости - Новости города
18.09.2017 19:46
Недоступен ни однин перевод.

Лісапетний батальйон

29 вересня 2017 року о 16.00 в народному домі "БЕСКИД" в місті Сколе відбудеться концерт Наталії Фаліон та гурту "Лісапетний батальйон".

Справжні зірки з народу, переможці телевізійного проекту «Україна має талант» з новою програмою "Давай, баби, давай!..". Важка Артилерія українського гумору нанесе потужний удар суцільного позитиву.

До вашої уваги дві години сміхотерапії, нові пісні та улюблені хіти, подарунки для глядачів, а також народне камеді-шоу від Наталії Фаліон.

У цей непростий для України час веселі жінки вирішили підтримати суспільство хорошим, веселим словом і запальною музикою, а як відомо, вони це роблять найкраще в Україні, адже у 2013 році підтвердили звання найталановитіших у шоу "Україна має талант". Звучатимуть й вже відомі пісні, які принесли гурту перемогу на талант-шоу, і новинки.

Нещодавно "Лісапетний батальйон" записав пісню-кліп "Давай, баби, давай!.." для підтримки вояків на сході України. У відео колектив обіцяє, що українські жінки готові боронити рідний край усім можливим арсеналом. Автором музики та слів є лідерка "Лісапетного батальйону" Наталія Фаліон. Вона присвятила кліп тим, хто зберіг віру, надію та любов, справжнім патріотам.

Гурт постійно бере участь у концертах на підтримку армії, і виступ у м. Сколе не буде винятком. "Лісапетний батальйон" перераховує кошти для підтримки бійців у зоні АТО та виступає для вояків. Нещодавно колектив співав просто посеред військового полігону у Житомирі. До речі, артисти "Лісапетного батальйону" завжди охоче фотографуються з шанувальниками та роздають автографи.

Приходь сам та приводь друзів!

Частина зібраних коштів піде на допомогу бійцям у зону АТО! Підтримаймо своїх!

Квитки на концерт можна придбати у народному домі "БЕСКИД". Тел. 093-478-91-47

 
Сколе - Карпати.інфо