Правила передруку сайта www.skole.com.ua

Шановний відвідувач сайту www.skole.com.ua!

У цьому документі, Ви можете дізнатися умови використання матеріалів сайту www.skole.com.ua на своїх ресурсах, в своїх розсилках і т.д. і т.п.
Вам дозволяється вільно використовувати в своїх цілях будь-який документ сайту при дотриманні наступних умов:

• ПІП і інші реквізити автора матеріалу повинні бути обов'язково включені в передруковувану публікацію в такому ж вигляді, як і на сайті www.skole.com.ua.
  • Будь-яке спотворення інформації про автора при передруку матеріалів заборонене!
  • Зміст статті при передруку не повинен піддаватися модифікаціям і переробці. Всі статті, розміщені на цьому ресурсі, повинні передруковуватися як є. Ви не маєте права урізувати, виправляти або іншим образам перекручувати документ. Але якщо це життєво важливо, Ви можете звернутися до адміністратора проекту www.skole.com.ua. Без письмової згоди адміністратора, модифікувати документ забороняється!!!
  • В кінці передруковуваного документа Ви зобов'язані вставити посилання на сайт https://www.skole.com.ua.
  • Посилання на сайт, обов'язково повинне бути працездатним (при натисненні людина повинна виходити на сайт автора). Якщо Ви передрукували який-небудь документ, обов'язково перевірте посилання на працездатність.
  • Всі документи, представлені на сайті, не можуть бути використані в комерційних цілях без письмового дозволу адміністратора проекту.