Цікавий відпочинок:

Фестиваль ДИКИЙ МЕД PDF  | Друк |
Новини - Новини міста
Понеділок, 13 липня 2009 13:33

Фестиваль «Дикий мед». ЛогоЗ 10 по 12 числа липня 2009 у м. Сколе відбувся пісенний фестиваль «Дикий мед». Фестиваль проводився на березі річки Опір поблизу мосту. Основною метою фестивалю була розвиток та популяризація сучасної авторської української пісні. Тому у фестивалі можна було почути багато власних музичних творів, які виконували рок-гурти разом з бардами та акустичними гуртами. Виступали на майданчику такі виконавці та гурти: Володимир Самайда, Віктор Нестерук, Едуард Драч, Олександр Смик, Ліля та Олена Кобільник, Наталка Криничанка, гурти "Пропала грамота", "Вперше чую", "Vіранда", біґ-бенд "Skandal" та інших виконавці, серед яких були також і дитячі виконавці.

 


Саме місто Сколе було обране місцем для проведення фестивалю невипадково. Цей карпатський мальовничий регіон є перспективним місцем для інвестицій у розвиток курортної інфраструктури та туризму.

У фестивалі брали участь багато народних колективів пісні та танцю. Неподалік від концертного майданчика було розбито фестивальний наметовий табір для подорожуючих байкарів різних мотоклубів Києва, Львова та ін. регіонів України. Також поблизу Павлового потоку було ще кілька туристичних наметових містечок, в яких проживали гості та туристи.

Ріка Опір

Наметове містечко туристів. Фестиваль Дикий Мед

Можна було купити різні вироби народних майстрів та художніх творів місцевих художників на тему Карпат. Також було достатньо пива та інших ласощів. Продавались книжки кількох українських видавництв. Вечором була запалена ВАТРА - велике вогнище, яке має вигляд з гілок, які поскладені вертикально одне до одного. На жаль в неділю зранку дощ розігнав людей з місця проведення фестивалю.

Вироби народних майстрів на фестивалі Дикий Мед

Фестиваль Дикий Мед. Ватра

Також проводився конкурс переможців серед виконавців пісень, при якому акустична та електронна музика оцінювались окремо. Переможців визначали конкурсанти спільно з альтернативним журі фестивалю. Добір учасників до виконання пісень відбувався на основі попереднього прослуховування, що було гарантією належного мистецького рівня фестивальних творів. Тому фестиваль добре збагатив українську пісенність авторськими творами.

Фрагмент пісні про гуцулку Ксеню.

Фестиваль був організований  благодійним фондом ХХІ століття (президент Володимир Січевлюк - Голова оргкомітету фестивалю, Віктор Нестерук - автор проекту, Директор фестивалю). Головний інформаційний партнер: Національна телекомпанія України (УТ-1)
Голова оргкомітету Володимир Січевлюк зазначив: "Ми всі втомилися від попси, і зараз повертаємося до авторської музики, пісень. Гурти, що виступатимуть на фестивалі пройшли невеликий відбір: перевага надавалася філософському підтексту пісень".

Організатори вдячні за сприяння в підготовці до проведення фестивалю:

1. Марушкевичу Олександру Олександровичу, міському голові м.Сколе, його заступникам Юрію Романіву та Роману Лесишину (облаштування території, залучення місцевих служб, матеріально-технічна й організаційна допомога та ін.).
2. Наталці Криничанці - організатору концертних та мистецьких заходів фестивалю "Дикий мед".
3. Андрію Кирчіву – менеджеру з відбору учасників фестивальних концертів.
4. Григорію Вагапову (лідеру рок-гурту "Вперше чую") – головному ведучому, організатору мототуристичної частини фестивалю.

  
Сколе - Карпати.інфо