Цікавий відпочинок:

Чому краще відпочити в Карпатах ніж на морі PDF  | Друк |
Статті - Туризм та відпочинок в Карпатах

В цій статті ми покажемо переваги відпочинку в Карпатських горах над відпочинком на морському побережжі.

Відомо, що серед українців літній відпочинок на Чорному та Азовському морях є дуже популярним. Особливо популярними є Крим та побережжя Азовського моря, де розміщені такі відомі курорти як Бердянськ та Приморськ. Останнім часом спостерігається тенденція зменшення популярності відпочинку на морі, що пов’язано з багатьма негативними факторами.

Давайте приведемо усі недоліки відпочинку на українському морському побережжі:

  1. Відпочинок в Криму та інших регіонах морського побережжя є дуже дорогим. При цьому рівень комфорту дуже низький та нерозвинута інфраструктура в порівнянні з іншими зарубіжними курортами.
  2. Слід зазначити, що в Криму та інших курортах є багато кишенькових злодіїв, які можуть обікрасти Вас на безлюдному місті.
  3. Практично усі пляжі платні. При цьому плата береться практично усюди.
  4. Дорогі продукти харчування та інші послуги.
  5. Проблема з квитками на поїзди.
  6. Літом дуже спекотна погода на півдні України. Це призводить відчуття дискомфорту та постійне перебування під таким сонцем може спричинити сонячний удару.  Крім того сонячна радіація є шкідливою і може призвести до ракових захворювань шкіри.
  7. Дуже погана екологія на узбережжі Чорного та Азовського морів, про що замовчують чиновники. Адже відомо, що в ці моря впадають багато річок, води яких несуть нечистоти. Особливо насторожує південно-східне побережжя Азовського моря, де розміщено багато промислових заводів, які скидають неочищені стоки в річки, які попадають до моря. Крім того, ще не досліджено вплив радіоактивного забруднення Чорного Моря після Чорнобильської катастрофи, яке зумовлене попаданням в море радіоактивних речових з річки Дніпро.

Можна ще перелічувати недоліки відпочинку на морі. Але всіх цих недоліків немає в Карпатських горах. Адже в Карпатах свіже повітря та чисті річки. Немає промислових об’єктів, які погіршують екологію. При цьому відпочинок у Карпатах є набагато дешевшим ніж на морському побережжі. А інфраструктура і комфорт в основних Карпатських курортах вже наближається до європейського рівня.

Сам літній відпочинок в горах є комфортний і приємний, адже тут не так жарко як на півдні. В Карпатах достатньо лікувальних курортів, де Ви не тільки відпочинете, але поправите своє здоров’я. З кожним роком з’являються нові бази відпочинку та приватні садиби для прийому туристів не тільки з України але із усього світу.

Тому запрошуємо Вас до Карпат на літній відпочинок.

 
Сколе - Карпати.інфо