Цікавий відпочинок:

Кращий годинник Casio для туризму PDF  | Друк |
Статті - Спорядження для туриста

Годинник Casio PRG-270-1ER

Casio - визнаний бренд серед спортивних годинників, вироби випущені під яким заслужили довіру в очах мільйонів покупців. В Україні популярність годинників Casio не менша ніж у всьому світі і багато хто обирає та купую саме ці годинники. Для туристів компанія випускає окремий модельний ряд під назвою Pro Trek. Годинники Casio Pro Trek оснащені дуже корисними для туризму функціями, на які варто звернути увагу. Розглянемо найбюджетнішу версію Casio Pro Trek - модель Casio PRG-270-1ER.

Сучасний компас

Не дивлячись на те, що компас у годинника встановлений цифровий, точність його достатньо висока. Час від часу його можна калібрувати, чим підвищувати точність показань. Функція компаса починає працювати після натискання окремої кнопки COMP на корпусі. На екрані за секунду з'являться показання азимуту напряму, в яке показує верхня точка годинника. Додатково графічно вказується напрям півночі. Перемикання між іншими функціями та компасом відбувається дуже швидко так як у годинника PRG-270-1ER встановлений найсучасніший сенсор серед тих, що коли-небудь був поставлений в годинник Casio.

Лічильник висоти

Мабуть нічого не може потішити туриста, що підкорює вершини, так як лічильник висоти на руці. У годинника Casio PRG-270-1ER лічильник показує висоту з інтервалом всього в один метр, що дозволяє робити точні припущення поточної висоти. На спеціальному графіку, що зображений на екрані під час увімкненої функції, можна спостерігати за зміною висоти зо останній час. Функцію висотоміра (а так ще називають лічильник висоти) є можливість використовувати і вночі. Для цього потрібно включити яскраве підсвічення білого кольору.

Барометр

Спрогнозувати погоду під час туристичного походу безцінно. Можливе передбачення про те, що наближається шторм або скоро закінчиться злива. Саме тому наявність барометра туристами цінується часто більше, ніж будь-яка інша функція. Покази барометра у годиннику виводяться в гіпопаскалях і щоб перерахувати їх в міліметри ртутного стовбця потрібно зробити декілька простих арифметичних дій на калькуляторі. Калькулятора, на жаль, серед функцій цього туристичного годинника не виявилось.

Термометр

Для того щоб визначити точну температуру з допомогою вбудованого термометра в будь-якому з годинників Casio Pro Trek, потрібно зняти годинник з руки та покласти або підвісити. Це потрібно для того щоб температура тіла не вносила зміну в показаний результат. Температура показується на дисплеї під час увімкненої функції барометра. Вона активується кнопкою BARO, що на корпусі годинника.

 
Сколе - Карпати.інфо