Цікавий відпочинок:

Активний відпочинок на Сколівщині PDF  | Друк |
Статті - Про сколівщину

 

Прогулянки та піші екскурсії


Це найбільш популярний вид діяльності, яким можна займатися в Сколівських бескидах цілий рік.

Сплав по рікам: плоти, каное, байдарки, катамарани


Таким відпочинком можна займатися на ріках Опір та Стрий. Найбільш оптимальний час для сплаву по Опору та Стрию - квітень-травень, коли тане сніг. Як раз в цей час ріки є дуже повноводними. Для здійснення таких мандрівок слід отримати дозвіл місцевих рятувальних служб і найкраще - зконтактуватися з професійними організаторами такого виду відпочинку. Є кілька водних клубів у Львові та Тернополі, які організовують такі сплави.

Велопрогулянки


Прогулянки на роверах дуже популярні саме на території Сколівщини. Слід звернути увагу на місто Сколе, де всі дороги є асфальтовані. Тому в місті Сколе вело погулянки є дуже зручними.

Гірські ровери


Це ще поки що новий вид спорту на території Сколівщини та Українських Карпат вцілому. Гірські та лісові туристичні шляхи і дороги - доступні. В сколе можна порадити стежку, яка проходить біля Павлового потоку.

Лижі


На лижах в на Сколівщині катаються зимю, ранньою весною та пізньою осінню кожного ріку. Для цього прокладено численна кількість маршрутів. Поблизу міста Сколе зараз посилено розвивається туристична інфраструктура і будуть побудовані підйомники.

Гірські лижі


На території Сколівського району найбільш популярним місцем для гірськолижного відпочинку є Славсько, але є місця і в інших містечках.

Сходження

Це популярний вид відпочинку. Привабливими є наступні місця – гора Парашка- 1271 м, гора Тростян - 1235 м та гора Писана - 1236 м.

Скелелазання


Популярними є Скелі Довбуша.

Полювання


В Карпатських горах та лісогосподарствах, що знаходяться на території гір, можна полювати на дикого кабана, зайця, косулю, вовка. Організація такого відпочинку проводиться лісогосподарствами та кваліфікованими туристичними фірмами. Полювання проводиться у відповідні мисливські сезони та при наявності ліцензій.

Спортивне орієнтування


На території Сколівщини є безліч місць, які придатні для спортивного орієнтування. В дитячих таборах та санаторіях проводяться спеціальні змагання.

Парапланеризм та спортивні літаки


Сколівщина є перспективним місцем для парапланеризмом (параглайдингом), тому що є початком карпатських гір. Інвестиції в цю галузь туризму можуть дати добрий результат.

 
Сколе - Карпати.інфо