booking.com PDF  | Друк |
Інше - Партнери

Booking.com - це міжнародний оператор по бронюванню готелів. Сайт належить компанії Booking.com B.V., яка належить до групи компанії Priceline.com (Nasdaq: PCLN). Компанія Booking.com є світовим лідером у сфері бронювання готелів через інтернет. Кількість бронювань в день становить понад 600 тис.

Практично, через Букінг.ком можна швидко знайти та забронювати готель у будь-якій країні світу, навіть у місті Сколе чи Славське. Серед пропозицій ви знайдете як хостел, так і розкішні апартаменти. База готелів Booking.com становить понад 430 тисяч об'єктів та постійно зростає.

Сайт Booking.com так само як і сайт https://skole.com.ua не бере комісій за бронювання. Це означає, що комісія за оформлення та обробку бронювання не береться. Цим забезпечуються кращі ціни на проживання на ринку. Тому використовуючи бронювання на Booking.com туристи можуть обійти багатьох туристичних фірм та посередників.

Компанія Букінг.ком має головний офіс в Амстердамі (Нідерланди), а також має понад 100 міжнародних представництв у понад 50 країнах: Амстердам - Анталія - Афіни - Бангкок - Барселона - Берлін - Богота - Больцано - Бордо - Бостон - Брюссель - Будапешт - Буенос-Айрес - Бухарест - Ванкувер - Варшава - Венеція - Відень - Гельсінкі - Гонконг - Гонолулу - Гранд-Рапідс - Гуанчжоу - Денвер - Джакарта - Джидда - Дубай - Дублін - Дюссельдорф - Единбург - Загреб - Інсбрук - Іракліон - Каїр - Калгарі - Касабланка - Кейптаун - Кембридж - Київ - Коломбо - Копенгаген - Краків - Куала-Лумпур - Кута (Балі) - Лас-Вегас - Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія - Лілль - Ліма - Лісабон - Лондон - Лоле (Португалія) - Лос-Анджелес - Ліма - Ліон - Мадрид - Малага - Маніла - Манчестер - Маямі - Мехіко - Мілан - Монреаль - Москва - Мумбаї - Мюнхен - Натал - Ніцца - Норволк - Нью-Делі - Нью-Йорк - Окленд - Орландо - Осака - Осло - Париж - Пекін - Прага - Пхукет - Ренн - Рига - Рим - Ріо-де-Жанейро - Салоніки - Санкт-Петербург - Санто-Домінго - Сантьяго - Сан-Паулу - Сан-Франциско - Саппоро - Сеул - Сингапур - Сідней - Сієтл - Сіемреап - Софія - Стамбул - Стокгольм - Сочі - Тайбей - Таллінн - Тель-Авів - Токіо - Торонто - Фару - Фукуока - Хайкоу - Хошимін - Х’юстон - Цюрих - Ченду - Чикаго - Шанхай.

Сайт компанії: https://www.booking.com