Цікавий відпочинок:

Airbnb PDF  | Друк |
Інше - Партнери

Airbnb - це міжнародний сервіс пошуку готелів та місць для проживання в усьому світі. Це таке міжнародне співтовариство, з допомогою якого можна швидко знайти готель або кімнату для проживання. Основна ціль оператора Airbnb - це звести докупи туриста та власника житла, який хоче здати це житло.

Незважаючи на те, що Airbnb появився у 2008 році , цим сервісом вже користались мільйони людей та з кожним днем росте його популярність. На цьому майданчику можна здати, знайти та забронювати житло не тільки в усьому світі, але і в Україні, в тому числі в місті Сколе та сколівському районі. При цьому Airbnb адаптований на мобільні пристрої. В базі Airbnb вже налічується понад 34 тисячі готелів та квартир в 190 країнах, де можна перепочити навіть одну ніч.

Сервіс Airbnb пропонує цілодобову службу підтримки, відгуки, можливість створення та перегляду профілю на сайті. Крім того на сайті Airbnb існує система повідомлень, з допомогою якої господарі житла можуть конфіденційно спілкуватись з гостями, здійснювати бронювання, приймати оплату і відправляти виплати.

Сайт: https://skole.com.ua/airbnb.htm

 
Сколе - Карпати.інфо