Цікавий відпочинок:

Agoda.com PDF  | Друк |
Інше - Партнери

Agoda - це відомий міжнародний оператор бронювання готелів по усьому світу, в тому числі і в Україні. В своїй базі оператор містить понад 700 тис. готелів по всьому світу. При цьому його база в Україні складає близько 5 тис. готелів та приватного сектору.

Сторінка готелю на сайті Agoda містить фотографії, опис номерів та їх особливості (зручності, спорт, дозвілля, наявність інтернету, паркування автомобіля, відгуки клієнтів та інша корисна інформація). Також є кнопка для бронювання готелю та ціна. Ціни вказані в різних валютах, в тому числі в гривнях. Сторінки сайту також перекладені на українську та російську мови (мова вибирається шляхом вибору прапора країни у правій верхній частині сторінки).

Бронювання здійснюється в два етапи: спочатку вводите свої дані, потім інформацію для оплати.

Серед сервісів є сервіс пошуку готелів по містах та по електронній карті.

Компанія Agoda має свої представництва більш ніж в 20 країнах світу та в ній працюють понад 1300 людей. На відміну від деяких вітчизняних операторів, в Agoda надає цілодобову підтримку своїм клієнтам.

Agoda є надійним оператором бронювання, про який пишуть відомі блогери та туристи. Вона є публічно компанією та належить до групи Priceline Group, акції якої котируються на NASDAQ (Nasdaq: PCLN) і S&P 500.

Сайт компанії: https://www.agoda.com

 
Сколе - Карпати.інфо