Де купити iPhone в Сколе?

Якщо ви народились у славнозвісному містечку Сколе, що на Львівщині, вітаємо, ви справжній щасливчик, адже саме в цьому місті можна насолодитися прекрасними гірськими краєвидами, чистим повітрям та відчути всі переваги життя у горах. Безперечно, мешканці цього району повинні мати смартфон з чудовою камерою, щоб отримати можливість робити якісні фото/відео гірських краєвидів. Одним з найкращих смартфонів з чудовою камерою прийнято вважати Apple iPhone, то ж сьогодні ми поговоримо про те, де купити айфон в Сколе.

Де купити iPhone в Сколе?

Магазини Apple в Сколе: де придбати оригінальний iPhone?

Задумались над покупкою якісного iPhone і бажаєте купити цей смартфон в Сколе? Найкращим вибором стане Apple Market у Львові - ICOOLA, що безкоштовно доставить гаджет у відділення Нової Пошти, де ви зможете оглянути пристрій та протестувати всі його переваги. Саме ICOOLA – це оригінальний відновлений смартфон, що доступніший у ціні на 30-40%, проте за технічним та зовнішнім станом відповідає новому пристрою. До того ж ви отримаєте повну комплектацію та гарантійний талон на 12 місяців. Наш магазин працює по всій Україні та з радістю відповість на усі запитання, що вас цікавлять, адже ми хочемо зробити техніку Apple доступною кожному. Окрім цього, ми прагнемо популяризувати поняття повторного виробництва і донести до суспільства інформацію про те, що саме техніка, що пройшла процес refurbished, не завдає шкоди навколишньому середовищу та є екологічно безпечною у виробництві.

Які переваги відновленого iPhone?

Переваг відновленої техніки безліч. Саме покупка refurbished iPhone дозволяє отримати бажаний пристрій за значно нижчою ціною. У порівнянні з новими смартфонами, ви можете придбати аналогічний відновлений телефон на 30-40% нижче у вартості і отримати те ж саме, що і нове. Наш магазин рекомендує мешканцям Сколього, звертати свою увагу на серію iPhone X, XR, XS, адже саме в цих моделях відбулись значні покращення, що стосуються роботи камери. До прикладу iPhone XS обладнаний системою з двох камер (12+12 МП) з двократним оптичним зумом. Завдяки цьому пристрою, ви зможете знімати фото гірських краєвидів з чудовою деталізацією.

Які переваги відновленого iPhone?

Ми впевнені в тому, що саме повторне використання смартфонів та популяризація бренду відновлених товарів – це шлях, що допоможе значно скоротити виробництво та перейти у кругову економіку, щоб зменшити кількість e-waste, що з’являється внаслідок виробництва нових смартфонів. Саме при виготовленні нового смартфону, понад 86 кг сміття потрапляє у навколишнє середовище, а, помноживши це число, на кількість гаджетів, що виготовляються корпораціями щороку, ми отримаємо колосальну кількість шкідливих елементів, котрі забруднюють екологію. Обираючи відновлений смартфон – ви не тільки суттєво заощадите, а й зробите внесок у зменшення e-waste в Україні.

Все дуже просто. Ви можете відвідати наш онлайн магазин ICOOLA та здійснити покупку безпосередньо на сайті, скориставшись формою замовлення. Окрім цього, ви легко можете зателефонувати за безкоштовним номером 0800602250 та придбати гаджет у телефонному режимі. А тих мешканців Сколього, що планують поїздку до Львова, ми запрошуємо відвідати наш шоу-рум по вулиці Коцюбинського 25.

Відзначимо, що ви можете обрати будь-який зручний спосіб оплати, скористатись розтермінування від Приват чи МоноБанку або ж здійснити оплату у відділення Нової Пошти.

 
Сколе - Карпати.інфо