Евакуатор Сколе 24/7 - тел. 096 375 7020

Евакуатор в Сколе

Надаємо послуги евакуатора як в місті Сколе, так і по Сколівському району та Львівській області.

Телефон: +38096 375 7020

Миттєвий виїзд, помірні ціни.

Евакуатор - вантажний автомобіль Iveco Daily з шириною ширина 2 м та довжиною 5,5 м. Зможемо евакуювати легковий або вантажний автомобіль вагою до 5 тонн.

Послуги евакуатора ціна

Ціна на послуги евакуатора по Сколівському районі становить від 20 грн за км. За межами району ціна договірна.

Додаткові послуги

Перевезення спецтехніки та будматеріалів. Вантажні перевезення.

Евакуатор Сколе

ДТП та проблема евакуації автотранспорту

На дорозі є різні типи водіїв. Одні дотримуються правил дорожнього руху і їздять обережно, інші керують автомобілем агресивно. Є багато неуважних водіїв. Тому завжди є імовірність попасти в дорожньо транспортну пригоду навіть не по своїй вині. При такій напрузі на дорогах потрібно бути дуже пильним, і застосовувати всі необхідні заходи для попередження і запобігання ДТП.

На жаль, запобігти аварії виходить не завжди. Кожен водій може опинитися в такій неприємній і неочікуваній ситуації, коли без допомоги евакуатора зі Сколе обійтися просто неможливо. Також ваш автомобіль може поламатись і його в цьому випадку необхідно буде доставити до найближчого сервісного пункту.

Як ДТП, так поломка автомобіля ніколи не стається за раніше продуманим сценарієм. Тому до нього неможливо підготуватися заздалегідь. Також навряд чи авто зламається біля якогось відділення автомобільного сервісу. Тому покладатися на долю в цьому випадку не найкраще рішення. Якщо вже сталася аварія в Сколівському районі, і ваш автомобіль не зможе їхати, то треба викликати евакуатор Сколе.

Ми надаємо послуги евакуатора в місті Сколе та Львівській області. Нашим пріоритетом є комфорт, максимальна економія часу та нервів кожного клієнта, який опинився в несподіваній і неприємній для себе ситуації на дорозі.

Якщо ваш автомобіль з’їхав в кювет, застряг або зламався — вам терміново необхідно викликати евакуатор в Сколе. Ми приїдемо на місце виклику в найкоротший термін, виконаємо свою роботу якісно, відповідально та оперативно.

Наші переваги:

  • Швидка подача евакуатора в Сколе і по всій Львівській області.
  • Професійний водій досвідом роботи в евакуації авто.
  • Сучасна техніка та обладнання.
  • Надійність, безпека і збереження вашого автомобіля.
  • Вартість евакуатора в Сколе більш ніж доступна. Найважливіше для нас — довіра наших клієнтів і бездоганна репутація.

Як викликати евакуатор Сколе?

Викликати евакуатор Сколе дуже просто, достатньо зв’язатися з нами по номеру телефона, вказаному зверху на цій сторінці. Скористатися нашими послугами ви можете в будь-який зручний для вас час, тому, що ми працюємо цілодобово без вихідних і святкових днів.

Користуючись послугою евакуатора Сколе, ми гарантуємо своєчасне прибуття евакуатора на місце виклику, при цьому ціна евакуатора Вас приємно здивує.

 
Сколе - Карпати.інфо