Цікавий відпочинок:

Готелі Карпат PDF  | Друк |
Статті - Туризм та відпочинок в Карпатах

Карпати є чи не єдиним екологічно-чистим регіоном України. Недоторканість природи в Карпатських горах та екологічна чистота зумовлені насамперед відсутністю в цьому регіоні промислових підприємств та великих міст.

Тому в Українських Карпатах завжди є чисте повітря та незабруднені річки. Тому відпочинок в Карпатах приваблює багатьох туристів у будь-яку пору року.

Якщо ви приїхали здалека, то в першу чергу Вас повинно цікавити проживання в готелях та приватному секторі.

Готелі Карпат представлені на різних інтернет-ресурсах про Карпати. Наприклад, якщо Ви подорожуєте по Сколівському районі, то опис готелів та приватного сектору можна знайти на сайті про місто Сколе у відповідному розділі: https://skole.com.ua/uk/rezidence.html. Тому плануючи поїздку в Карпати, необхідно заздалегідь дізнатись про наявність вільних номерів в готелях. Це зручно зробити подзвонивши за телефоном власнику готелю, який можна знайти на сайті. Для Ваших послуг наявні готелі та приватні садиби різних класів, які можуть задовольнити найвибагливіші смаки.

Готель Вівчарик. Місто Сколе

Особливість готелів в Карпатах є та, що поряд з високоякісними послугами по проживанню, Ви зможете отримати ряд інших послуг. Ці послуги можуть бути різними. Наприклад, поряд з готелями є ресторани, засоби відпочинку, спортивні майданчики, прокат спортивного та гірськолижного спорядження. Можна замовити екскурсію по Карпатах та скористатись послугами лижного інструктора зимою.

Подвір'я при садибі У Іринки

Ще однією спільною карпатських готелів є те, що більшість з них мають інтер’єр в бойківському та гуцульському стилях. Кімнати у багатьох готелях можуть бути прикрашені елементами гуцульського побуту, що надає їм своєї особливості та колориту. Також в ресторанах при готелях Вам можуть запропонувати національну кухню.

Блюдо в ресторані при готелі Вівчарик

 

Подібні матеріали

Сколе - Карпати.інфо