Цікавий відпочинок:

Відпочинок в Карпатах з басейном PDF  | Друк |
Статті - Туризм та відпочинок в Карпатах

Влітку в спекотні дні хочеться поїхати на водойму для відпочинку та купання.

На жаль, Львівщина та інші області не мають достатньо водойм, придатних для купання. Наприклад, на Львівщині для купання можна виділити тільки кілька водойм, таких як кар’єри в селах Задорожна, Ясницька та Яворівський кар’єр. Але ці кар’єри в теплу пору року переповнені людьми та автомобілями, які навіть утворюють величезні пробки. Усі інші водойми (озера та річки) не придатні для купання та відпочинку, так як мають поганий санітарний стан.

Винятком є карпатські річки. Проте, хоча вода в них чиста, купатись в цих річках не комфортно, так як вони мають швидку течію, холодну воду та кам’яне дно, а влітку сильно міліють.

Добрим варіантом для відпочинку в Карпатах є вибір бази відпочинку з басейном. Басейни є відкриті та закриті. Перевагою закритих басейнів є те, що вони функціонують цілорічно. А відкриті басейни можна ще поділити на стаціонарні та розкладні. Стаціонарний басейни можна побачити у відпочинковому комплексі Золота Форель (село Коростів). Тут цей басейн великий і має підігрів води. Тому тут можна купатись і в холодну пору року.

А ось розкладні та надувні басейни ви знайдете в приватному секторі:

https://skole.com.ua/uk/rezidence.html

В Сколівському районі є багато приватних садиб, які влітку розкладають басейн. Навіть, якщо при садибі немає басейну, можна самим домовитись з господарями про розкладання свого басейну. У спекотні дні можна відпочити та купатись в басейні в Карпатах без потреби їхати на дорогий Буковель або море.

 
Сколе - Карпати.інфо