Цікавий відпочинок:

Проживання та відпочинок у селі Козьова PDF  | Друк |
Населенні пункти Сколівського району - Козьова

Село Козьова цікаве тим, що воно знаходиться поблизу відомих гірськолижних та відпочинкових комплексів, таких як Тисовець, Орявчик, Плай, Звенів, Золота Форель та інших. Саме в селі Козьова знаходиться поворот з траси Київ-Львів-Чоп на туристично-спортивний комплекс Тисовець (на півдні села). Найближчі гірськолижні комплекси - це Плай (6 км), Тисовець (10 км) та Орявчик (5 км.).

Щодо проживання, то так як село Козьова знаходиться на оптимальних відстаннях від різних гірськолижних комплексів, то зручно тут зупинитись. Це дає змогу мобільно змінювати місце катання на лижах, якщо Вам десь не сподобалось. Наприклад, сьогодні можна покататись на лижах в Тисовці, а завтра їдемо на Плай. На нашому сайті Ви можете знайти пропозиції щодо проживання в Козьові у відповідному розділі:

https://skole.com.ua/uk/rezidence/kozeva.html

Чи же ще цікавим є село Козьова? А це село відоме тим, що колись тут були запеклі бої між Австро-Угорськими військами з російською армією (початок 1900 років). в Карпатах. Саме в цих місцях базувались Австроугорські війска, на боці яких воювали Українські Січові Стрільці. Звідси виступали загони солдатів при відомих боях на горі Маківка. З іншої сторони наявність таких військових дій приваблюють в ці краї дослідників історії, краєзнавців, археолохів і чорних археолохів.

Нижче приведена листівка 1915 року під назвою "Бої за Маківку", де показано бій Австро-Угорських військ з росіянами в Карпатах, в селі Козьова. Фото надане Гермаком Станіславом.

Бої за Маківку 1915 рік 

 
Сколе - Карпати.інфо