Цікавий відпочинок:

Відпочинок у Коростові PDF  | Друк |
Населенні пункти Сколівського району - Коростів

Коростів. Центр села.

Село Коростів розміщене на північ від районного центру міста Сколе. Починається село відразу після повороту траси Київ-Львів-Чоп на Славське. Потім воно кілька кілометрів простягається на захід вздовж цієї траси та потім тягнеться на північно-захід в долині річки Бутивля.

Село Коростів має добре географічне розміщення та автомобільне сполучення. Тому це село є перспективним для відпочинку в Карпатах. Адже звідси зручно доїхати як до гірськолижних витягів у селах Плав’я та Тисовець, так і до гірськолижного курорту Славське. При цьому взимку тут зручно проживати, тому що тут приватні садиби та бази відпочинку не є такими переповненими як у Славську та Яремчі.

Але відпочинок у Коростові є цікавим протягом всього року.
Від Коростова є декілька стежок до відомої гори Парашки. Сам хребет Парашки простягається майже паралельно до села. По цьому хребті є промаркована туристична стежка. Туристичні маршрути з Коростова на гору Парашку описані тут: https://skole.com.ua/uk/papers/4-tur-marshruti/142-korostiv-parashka.html

Влітку та восени в навколишніх горах є багато грибів та ягід. Тому свій відпочинок можна зробити активним. Адже ходіння по лісу за грибами є корисним для здоров’я.

Відпочинок в Коростові. Садиба Біля Лісу.

Поблизу села є залишки вузькоколійки, яка була побудована ще за часів Австро-Угорщини бароном Альбертом Грьоделем та підприємцем Вільгельмом Шмідтом. Ця залізниця мала сполучення між Коростовим та Сколе. Також в ті часи була вузькоколійна залізниця на гору Парашка. Очевидно ці залізниці в основному використовувались в лісовому господарстві. В наш час ентузаїсти пробують частково відновити вузькоколійну залізницю для туристично-історичних цілей. Тому цей об’єкт є цікавим для туристів.

В Коростові протікають дві гірські річки: Бутивля та Орява. У цих річках можна порибалити в літню пору. Форель можна зловити і в Карпатських річках. Але для цього потрібно вміння та знання особливостей ловіння риби в гірських річках. Більш детально про особливості рибалки в Карпатах описано тут: https://skole.com.ua/uk/papers/13-turizm/122-fishing.html

Село Коростів відоме ще тим, що тут є форелеве господарство, де можна половити форель. Тут успішна рибалка гарантована. При цьому цю рибу Вам приготують за вашим бажанням.

Довідкова інформація:

Проживання в Коростові
Топографічна карта села Коростів
Розклад руху поїздів по станції СКОЛЕ

 
Сколе - Карпати.інфо