Цікавий відпочинок:

Гора Тростян PDF  | Друк |
Статті - Гірські вершини Сколівського району
Тростян – це гора, яка знаходиться на відстані 2 кілометри на захід від центра Славського та є частиною гірського хребта Звинів Стрийсько-Санської верховини. Гора Тростян має висоту 1232 метри та насамперед відома великою кількістю канатних і бугельних доріг. Також на схилах гори достатньо багато лижних трас для спуску. Раніше ці лижні траси були нерівними та мали багато горбів. Це приваблювало любителів екстріму. Сучасні схили Тростяну зараз є різноманітні. Тут є схили як для лижників-професіоналів так і для «чайників». Усі схили для катання знаходяться на східному, північному та західному напрямках, та мають довжини від 1500 м до 2000 м.
Схили гори Тростян
Щоб добратись до бугелів та крісельних доріг на гору Тростян, то необхідно їхати (або йти) дорогою від залізничного вокзалу в Славсько в північно-західному напрямку. Взимку до послуг лижників завжди наявні УАЗики. Ви попадете цією дорогою до центральних схилів, на яких є дві канатно-бугельні дороги, довжиною по 1000м. Північні сихили мають одну бугельну дорогу, довжиною 1200 м, а західні схили мають три канатно-бугельні дороги, довжиною по 1000м.

Взимку на схилах та на самій вершині Тростян є можливість смачно поїсти, посмакувати карпатського чаю, а також пригоститися слабоалкогольними та іншими гарячими напоями. На саму вершину гори Тростян можна добратись з нижньої станції крісельної дороги, довжиною 2750 м. Ця дорога працює також в літню пору, коли є достатньо відпочиваючих, що бажають піднятись на вершину гори.
 
Сколе - Карпати.інфо