Цікавий відпочинок:

Особливості відпочинку в Карпатах у травні PDF  | Друк |
Статті - Туризм та відпочинок в Карпатах

Цікавим і насиченим може бути відпочинок у Карпатах весною. Особливої уваги привертає відпочинок у Травні.  Адже в цей час в горах вже тепло і дуже красиво. На полях цвітуть багато квітів та у садах розцвітають дерева. Гірські вершини ще в травні можуть мати сніг. Тому на деяких гірськолижних курортах, таких як Буковель, можна покататись на лижах весною.

Також у травні є багато вихідних, які пов’язані з  травневими святами. Раніше травневі свята були нагодою працювати на дачних ділянках. Але з кожним роком популярність такого відпочинку спадає і все більше людей хочуть справжнього відпочинку, який не пов'язаний з копанням огороду. Адже краще поїхати на природу і поїсти шашликів.

Але місяць травень найбільш цікавий для любителів водного туризму. Саме в травні високо в горах починають масово танути сніги і гірські річки стають повноводними. Найбільш цікавою для екстремальних сплавів на байдарках і катамаранах є річка Чорний Черемош. Сюди постійно приїжджають як професійні любителі так і початківці. З кожним роком Рафтінг (сплав по річці на надувному плоті) набуває все більшої популярності. Крім Черемошу популярними є інші річки, а саме річки Опір та Стрий у Сколівському районі, хоч вони не такі екстремальні. Кожного року весною на гірських річках проводяться різні змагання з водного туризму.

Сплав по річці Опір

Щоб спробувати сплав по річці, то не обов’язково мати все необхідне спорядження, адже зараз в Україні є достатньо туристичних фірм, які пропонують послуги по організації сплавів на Карпатських річках і не тільки.

Також зараз швидкими темпами розвивається туристична інфраструктура в Карпатських горах, яка вже може задовольнити вимоги найвибагливіших туристів. Практично в кожному відомому карпатському селі вже достатньо приватних садиб для проживання, які можна поділити на різні категорії від дешевих до класу Люкс. Найбільш популярними населеними пунктами в Карпатах є  Яремче, Тарарів, Микуличин Славське, Гребенів, Сколе та інші.

Відпочинок у Карпатах весною завжди надасть вам приємних і незабутніх вражень.

 
Сколе - Карпати.інфо