Найбільш поширені помилки туристів PDF  | Друк |
Статті - Все для туриста

Більшість людей, які їдуть відпочивати, роблять багато різних помилок, які можна передбачити ще до поїздки. Прагнучи допомогти Вам комфортно і не дорого подорожувати, сайт skole.com.ua склав список основних помилок, найбільш часто скоєних туристами.

1. Люди беруть із собою в поїздку багато непотрібних речей. Внаслідок цього вони стикаються з досить високими штрафами за перевагу багажу в країнах Європи. Щоб цього уникнути, грунтовно вивчить весь свій гардероб і беріть в поїздку тільки універсальні речі - на зразок джинсів і простого чорного плаття. Але найкраще подорожувати по Україні, вибравши наприклад, відпочинок в Карпатах.

2. Сучасні мандрівники вибирають занадто дорогий напрям. Адже у світі є багато столиць, де дуже високі розцінки. Але завжди можна знайти альтернативу. Наприклад, замість Парижа можна поїхати в Будапешт, Лондона - Прагу, а Ванкувера - Ханой. А в Україні, замість Криму краще поїхати в Карпати. Адже відпочинок у Карпатах набагато дешевший, комфортніший і корисний для здоров'я. Якщо Ви за кордоном, то радимо краще заздалегідь ознайомитися зі списком місць, де найвигідніше міняти гроші, і пам'ятати, що немає такого аеропорту, де обмінний курс був би вигідним.

3. На одному буржуйському сайті було проведено опитування, згідно з яким величезна кількість людей не обтяжують себе вивченням прогнозу погоди в тому місті, куди відправляються. В результаті на місці вони повинні купувати дуже дорогі светри, куртки або парасольки.

4. Ще однією серйозною статтею витрат для мандрівників є роумінг. Тому перед від'їздом зателефонуйте в свою телефонну компанію або дізнайтесь на сайті оператора, чи є у нього вигідні тарифні плани для роумінгу в конкретній країні. Щоб не користуватися роумінгом радимо використовувати тільки місцевий Wi-Fi в точках безкоштовного доступу, купити sim-карту місцевого провайдера або взагалі залишити мобільний вдома.

5. Туристи часто відправляються в поїздку, взявши з собою кілограм звичних електронних пристроїв. Але безкоштовний Wi-Fi в аеропорту може виявитися марним, якщо турист залишив зарядний пристрій для ноутбука у валізі, а перехідник для розетки - вдома. Тому залежним від різних приладів туристам потрібно скласти повний перелік улюблених іграшок і всього того, що буде для них необхідно в подорожі - адаптерів, перехідників, навушників, зарядних пристроїв і так далі.

6. Бажано дізнатися про туристичні сезони на тому чи іншому напрямку. Такі знання також допоможуть скоротити витрати на відпустку. Наприклад, поїздка з дітьми в Disneyland на початку осені обійдеться дешевше, ніж під час шкільних канікул. Аналогічно їхати в Карпати чи Крим краще навесні й восени, а не влітку. У низький сезон значно дешевшають проживання, послуги, національні парки і пляжні напрямки, і при цьому вони не втрачають своєї чарівності. Грамотне планування зі знанням цих нюансів допоможе Вам заощадити.

7. Під час відпустки бажано все буде заздалегідь з'ясувати, в якій країні і в якому обсязі обов'язковими є чайові. Наприклад, в США, складно піти із закладу, не залишивши на чай. У Мексиці офіціантам потрібно платити близько 10-15% від рахунку, а на Фіджі чайові просто "вітаються".

8. Не пошкодуйте грошей на страховий поліс, адже під час поїздки може трапитися всяке, і навіть найдешевша страховка допоможе здорово заощадити на візиті до лікаря.

9. Перед поїздкою вивчіть схему наземного транспорту, який доставляє пасажирів з аеропорту в місто. Таксі буде найзручнішим, але і самим дорогим варіантом. У більшості великих міст діє розгалужена система наземного транспорту, що зв'язує центр з аеропортом. Наприклад, в Чикаго поїздка з аеропорту в місто на таксі коштує $ 35-40, а на поїзді лінії L - всього в $ 2,25. Наприклад, якщо ви хочете дізнатись, як дістатись до міста Сколе в Карпатах, то це можна почитати тут: https://skole.com.ua/uk/aboutskole/dovidnik/22-prosklad2009.html.

10. Потрібно мати на увазі, що програми лояльності, розроблені багатьма авіакомпаніями і мережевими готелями, насправді полегшують життя. Також заощадити допоможуть спеціальні кредитні картки. Купуючи що-небудь з їх допомогою, Ви зможете заробляти бали, які в подальшому допоможуть Вам безкоштовно забронювати номер в хорошому готелі або авіапереліт.