Цікавий відпочинок:

Скелі на півночі міста Сколе PDF  | Друк |
Статті - Про сколівщину

На північ від міста Сколе є гора Добжана висотою 824,5 метрів. Місцевість, яка знаходиться між цією вершиною та трасою Київ-Чоп, називається ур. Романів. Як раз на цій місцевості колись був кар’єр, який розміщений нижче гори Добжана. А зараз на цьому місці залишились скелі.

Скелі

Особливість цих скель, що з них проглядаються чудові краєвиди на навколишні гори та долину річки Опір, в якій розміщене місто Сколе. Саме місто можна побачити повністю, при цьому добре видно автомобілі та практично усі споруди. Отже маємо ще одне чудове місце для відпочинку в Карпатах.

Панорама міста Сколе з півночі

Гора Корчанка та початок хребту Парашки

Самі ж скелі можна побачити здалеку з різних куточків міста. Вони добре проглядаються з самої траси Київ-Чоп поблизу Сколівського м’ясокомбінату.

Краєвид ур. Романів з траси Київ-Чоп. Фото скель з далекої відстані.

До цих скель можна прямує стежка, яка промаркованою та має номер 103. Ця стежка починається від грунтової дороги, яка є бічною дорогою кільцевої траси (Київ-Чоп)  біля Сколього. Сама стежка прямує далі повз гірські вершини Добжана та Коник до іншого масиву скель під назвою "Татарський Камінь", які знаходяться біля села Корчин. Початок цієї стежки добре можна розгледіти на супутниковій фотографії від сервісу Google Earth. Нижче на супутниковій карті показана схема маршруту до сколівських скель. Час сходження до скель становить 20-30 хв.

Супутникове фото маршруту до скель

 

 
Сколе - Карпати.інфо