Цікавий відпочинок:

Національний природний парк «Сколівські Бескиди» PDF  | Друк |
Статті - Про сколівщину

Національний природний парк «Сколівські Бескиди» (НПП) — це заповідна територія, яка розташована в Карпатських горах у Львівській області. Парк охоплює більшу частину Сколівського району та деякі ділянки сусідніх районів (Дрогобицький та Турківський). Загальна площа заповідної зони становить 35684 гектар. НПП був створений 1 лютого 1999 року та призначений для відтворення та раціонального використання природних територіальних комплексів північно-східної частини Українських Карпат.

Територія парку на півночі межую із територією Дрогобицького ДЛГ, на сході і півдні – Сколівського ДЛГ, а на заході – Турківського ДЛГ. Як раз це територія моноклінально-брилового низькогір'я Сколівських Бескидів, де ландшафтні комплекси крутосхилого ерозійно-денудаційного лісистого низькогір'я.

Національний природний парк «Сколівські Бескиди»

НПП «Сколівські Бескиди» є природоохоронною рекреаційною, культурно-освітньою, науково-дослідною установою загальнодержавного значення і входить до складу природно-заповідного фонду України.
НПП входить до складу державного лісогосподарського об'єднання "Львівліс" та підпорядковується Державного комітету лісового господарства України.

Основними задачами національного парку є охорона рослинного, тваринного світу та забезпечення тривалого, збалансованого, невиснажливого і ощадливого використання території північно-східних Карпат.
Крім основних задач НПП «Сколівські Бескиди» проводить еколого-освітню та рекреаційну діяльність.

Контактна інформація НПП «Сколівські Бескиди»:

82600, Львівська обл., Сколівський р-н, м. Сколе, вул. Князя Святослава, 3
Тел.: +38 (03251) 2-14-11, 2-15-65

 
Сколе - Карпати.інфо