Цікавий відпочинок:

Річка Тишівниця PDF  | Друк |
Статті - Річки Сколівщини

Річка Тишівниця на півдні села Труханів

Річка Тишівниця - це не велика річка (довжиною близько 10 км) на півночі Сколівського району, яка бере початок з різних потічків, що течуть від Скель Довбуша. Більшість потічків, що утворюють річку Тишівницю беруть свій початок на хребті, який є межею Львівської та Івано-Франківської областей. Ці потічки в селі Труханів утворюють річку Тишівницю.

Річка Тишівниця в селі Труханів

Найбільшою правою притокою річки Тишівниця є потік Любоватний, який бере свій початок на схилах гори Попівце (744,9 м.). Протікає річка Тишівниця через два села - Труханів та однойменне село Тишівниця. Найбільшим лівим притоком річки є потік Побук, який бере початок з інших потічків на схилах хребта Ключ та протікає через однойменне село Побук. В селі Тишівниця річка Тишівниця впадає в річку Стрий.

Річка Тишівниця на півночі села Труханів

Річка Тишівниця на півдні села Тишівниця

Слід відмітити, що річка є мілкою. Проте на півночі села Труханів річка утворює вузьке гирло з скелястим берегом, де є вона глибокою. Тут влітку можна купатись (місцеві діти купаються). Також уся долина річки є альтернативою відпочинку в той сезон, коли береги річки Стрий повністю заповнені людьми та автомобілями.

Долина річки Тишівниця на Вікімапії: 

 
Сколе - Карпати.інфо