Цікавий відпочинок:

Сколівщина PDF  | Друк |
Статті - Про сколівщину

Тустань Сколе - річка Опір вечором Водоспад Камянка Хребет гори Парашка Водоспад Гуркало Карпатські гриби Річка Опір в селі Тухнля Славське Золота Форель

Сколівщина — це споконвічний і невід'ємний клаптик землі України, серпантином доріг якої відкриваються ворота у Західну Європу. Це край славної і героїчної історії її жителів у боротьбі з поневолювачами, край невмирущих легенд, край, де боролися з поневолювачами українські січові стрільці та воїни УПА, край, де функціонує Некрополь на Маківці та Пантеон в Славську, Державний історико-культурний заповідник епохи України-Руси — «Тустань», парк «Українські Бескиди» з його унікальною флорою і фауною.

Сколівщина — край, звідки родовід Тараса Шевченка йде по материнській лінії, край, що дав велетнів науки і культури. Це край, де проживають українці-бойки, край витонченої матеріальної і духовної культури, край чарівних пісень і народних традицій.

Сколівщина — це Батьківщина Бескидів, де гори, що підпирають небо, вкриті смарагдовими лісами, це край цілющого повітря, кришталевих річок, буйноцвітних полонин, край, вершини гір якого ще в спекотні літні місяці вкриті снігом. Це край сили, краси і здоров'я.

Сколівщина — це край хоч з убоговрожайними нивами, але багатий золоторунними овечками, цілющою бринзою та запашним гірським медом.

Сколівщина — це край гостинних мешканців, які шанобливо приймають усіх, хто відвідує його з добрим серцем і щирою душею.

 

Подібні матеріали

Сколе - Карпати.інфо